Poradca študentov

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme posilu do nášho tímu poradcov študentov. Podľa našich predstáv by to mal byť študent VŠ, ktorý hľadá dlhodobú brigádu popri štúdiu. Ideálny kandidát by mal byť komunikatívny, proaktívny, samostatný, zodpovedný, so zmyslom pre detail, zákaznícky orientovaný, schopný zvládať viacero podnetov/úloh naraz (multitasking) a dobre ovláda prácu s PC a internetom.

Po zaškolení bude počas svojich služieb samostatne zodpovedať za:

  • poskytovanie informácií záujemcom o štúdium hudobných kurzov
  • sprevádzanie záujemcu o kurz od okamihu prihlásenia až po jeho zverenie do odbornej starostlivosti lektora
  • organizovanie výučby (rozvrhov hodín) a náhradných hodín
  • telefonický, e-mailový a osobný kontakt so študentami, záujemcami o kurzy, rodičmi, s lektormi i s ostatnými poradcami študentov
  • spracovanie získaných a relevantných informácií v našich informačných systémoch (CRM, ticketing)
  • poriadok v našich priestoroch

Naše kurzy prebiehajú prevažne v popoludňajších a večerných hodinách (do cca 21:00), v prípade záujmu i počas dopoludnia; v sobotu už od 9:00. Tomu zodpovedajú aj služby poradcov študentov – ťažisko pracovnej doby je v popoludňajších a večerných hodinách.

Naše požiadavky


Vzdelanie: ideálny kandidát by mal byť študent vysokej školy. V odôvodnených prípadoch sme ochotní uvažovať aj nad človekom s ukončeným stredoškolským vzdelaním, prípadne nad absolventom vysokej školy, ale takýto uchádzač by nám mal dať do rúk dobré dôvody, prečo by sme sa mali zaoberať práve jeho žiadosťou.

Každodennú prácu s počítačom (internet, ľubovoľný kancelársky balík) na užívateľskej úrovni považujeme za samozrejmosť.

Keďže medzi našich klientov patria aj žiaci hovoriaci cudzím jazykom, uchádzač potrebuje ovládať anglický jazyk na bežnej komunikačnej úrovni (slovom i písmom).

Osobnostné predpoklady:
Komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, organizačné schopnosti, zmysel pre detail, pro-klientske myslenie, schopnosť zvládať stres, multitasking, slušné vystupovanie, zrozumiteľná artikulácia, úprimný úsmev na tvári.

Aj keď ponúkame viac-menej „len“ brigádu pre študenta VŠ, v skutočnosti hľadáme človeka, ktorý nehľadá „len“ brigádu – do teamu chceme človeka, ktorý bude Musicanu milovať tak ako my a ktorý sa bude do práce tešiť.

Pokyny pre uchádzačov:

  • Na adresu praca@musicana.sk nám zašlite e-mail so svojim životopisom a sprievodným (motivačným) listom.
  • V predmete e-mailu uveďte minimálne 2 slová: „Poradca študentov“
  • E-mail, zaslaný na inú adresu; bez predmetu, bez životopisu alebo bez sprievodného (motivačného) listu, rovnako ako životopisy zaslané poštou môžu byť z výberového konania diskvalifikované.
  • Druh pracovného pomeru: prednostne dohoda o brigádnickej práci študentov, podľa okolností a potreby zvážime aj iné alternatívy

Zápis na kurzy

Práve prebieha zápis na všetky naše kurzy. Prihlásiť sa môžete pomocou on-line prihlášky, telefonicky na tel.č. 0911 111 717 alebo osobne v pracovných dňoch počas otváracích hodín v kancelárii Musicany.

Nájdete nás na 2.poschodí v budove YMCA na Karpatskej ul.2 v Bratislave. (bývalé kino Dukla, v súčasnosti aj sídlo Randal Clubu a MMC)

Kontaktné údaje

Kontaktujte nás na tel. 0911 111 717 alebo na adrese skola@musicana.sk.