Hudobné kurzy pre dospelých

Nikdy nie je neskoro, vrátiť sa k hre na hudobný nástroj, ktorý ste v detstve ovládali a potom, keď prišli do cesty iné priority a uplynulo už more času, máte pocit, že si už takmer nič nepamätáte a tak radi by ste si ešte niekedy zahrali!
Možno ste nikdy nehrali na nástroj, ktorý Vás vždy lákal, a hoci už máte mnohé veci v živote vyriešené, tento dávny sen ostal stále nesplnený.
Nikdy nie je neskoro, nezáleží na tom, koľko máte rokov. Rozvíjanie a zdokonalovanie sa v hre na hudobný nástroj, prípadne spev nie je obmedzené vekom, ale časom, ktorý si učenie vyžaduje.
Viete, že by ste si predsa chceli nájsť určitý čas na naplnenie vášho sna? Chýba vám už len to správne miesto? Vitajte v Musicane!

V Musicane ponúkame výučbu hry na hudobné nástroje a spev pre dospelých začiatočníkov, alebo bývalých „hráčov“ s dlhšou alebo kratšou prestávkou v hraní.

Naše základné kurzy Jednohodinovka(45 Minút/ týždeň) a Dvojhodinovka (90minút/ týždeň) sú individuálne zostavované pre každého žiaka osobitne. Prihliadame na vašu doterajšiu znalosť, súčasnú ambíciu, žáner aj požadovanú úroveň teoretického zamerania.

Kvalitní lektori našej akadémie Vám vďaka svojim bohatým skúsenostiam budú oporou počas vyučovacích hodín, ako aj pri možnej prezentácii pred publikom na niektorom z našich koncertoch akadémie Musicana.

Nevzdávajte sa svojich snov! Ak ste si našli Váš kurz stačí, ak vyplníte prihlášku alebo zavoláte na

tel. 0911 111 717, kde Vám náš poradca študentov poskytne ďaľšie informácie.

Aktuality a novinky

Zápis na kurzy

Práve prebieha zápis na všetky naše kurzy. Prihlásiť sa môžete pomocou on-line prihlášky, telefonicky na tel.č. 0911 111 717 alebo osobne v pracovných dňoch počas otváracích hodín v kancelárii Musicany.

Nájdete nás na 2.poschodí v budove YMCA na Karpatskej ul.2 v Bratislave. (bývalé kino Dukla, v súčasnosti aj sídlo Randal Clubu a MMC)

Kontaktné údaje

Kontaktujte nás na tel. 0911 111 717 alebo na adrese skola@musicana.sk.