Hudobné kurzy pre mladých

Hudobná akadémia Musicana ponúka mladým a teenagerom možnosť naučiť sa hrať či spievať a postupne sa v hudobnom prejave zdokonaľovať. Ak to myslíš s gitarou, klavírom, basou či spevom vážne, môžeme nastaviť individuálny program tak, že sa budeš môcť úspešne zúčastniť prijímacích skúšok na Konzervatórium, či prezentovať sa v hudobných súťažiach ako je napríklad Superstar. Musicana má už veľa úspešných absolventov na hudobnej scéne a Ty môžeš byť ďalším z nich, samozrejme je potrebné mať okrem chuti a talentu aj vytrvalosť. V Musicane Ti kvalitní a skúsení pedagógovia (mnohí tiež aktívni hudobníci) pomôžu ísť krok za krokom k fantastickým výsledkom.

Mnohí z našich žiakov chcú v prvom rade nájsť, poznávať a rozvíjať svoje umelecké cítenie, alebo snívajú o tom zahrať si s kamošmi či len sami pre seba. Individuálny študijný plán zostavujeme tak, aby si vedel hrať štýl ktorý máš rád a ktorý Ťa vystihuje.

 Jedinečnou prednosťou hudobnej akadémie Musicana je aj to, že v rámci individuálne zostaveného učebného plánu si môžeš zvoliť aj mieru hudobnej teórie, ktorú chceš obsiahnuť. Počas školského roka môžeš chodiť na základný kurz Jednohodinovka, ktorý pozostáva z jednej akademickej hodiny (45 min.) týždenne, alebo kurz Dvojhodinovka, ktorý obsahuje 90 minútový vyučovací blok.

Hudobná akadémia Musicana ponúka kurzy v malých skupinkách, s cenovým zvýhodnením. Ste dvaja (alebo viacerí) kamaráti, spolužiaci a chceli by ste chodiť na kurz gitary spolu ? Tak v Musicane je to možné. Zapísať na kurzy sa môžete priebežne počas celého roka, vyučuje sa aj počas prázdnin. Stačí, ak vyplníte prihlášku alebo zavoláte na tel. 0911 111 717, kde Vám náš poradca študentov poskytne ďaľšie informácie.

Aktuality a novinky

Zápis na kurzy

Práve prebieha zápis na všetky naše kurzy. Prihlásiť sa môžete pomocou on-line prihlášky, telefonicky na tel.č. 0911 111 717 alebo osobne v pracovných dňoch počas otváracích hodín v kancelárii Musicany.

Nájdete nás na 2.poschodí v budove YMCA na Karpatskej ul.2 v Bratislave. (bývalé kino Dukla, v súčasnosti aj sídlo Randal Clubu a MMC)

Kontaktné údaje

Kontaktujte nás na tel. 0911 111 717 alebo na adrese skola@musicana.sk.