Voľné pracovné miesta

Vždy sa radi zoznámime s talentovanými hudobníkmi, ktorí majú pedagogické nadanie a perspektívne by mohli rozšíriť náš tím lektorov. Nehľadáme priemerných a znudených učiteľov. Máme záujem o entuziastických nadšencov hudby, ktorí veria, že hudba sa dá učiť pútavo a zaujímavo. Naša ponuka je platná počas celého roka.

Naše očakávania:

  • Očakávame, že uchádzač o prácu lektora v Musicane ovláda svoj hudobný nástroj a hudobnú teóriu na špičkovej úrovni. Doklad o hudobnom vzdelaní je až druhoradý, pretože diplom alebo vysvedčenie ešte z nikoho dobrého hudobníka neurobil. Samozrejme, formálne hudobné vzdelanie je výhodou, pretože absolvent má mať skutočne hlboké a systematické vedomosti zo svojho odboru.
  • Dobrý pedagóg je nielen majstrom vo svojom odbore, ale v prvom rade je schopný svoje vedomosti a skúsenosti odovzdať ďalej. Komunikatívnosť, zrozumiteľnosť a v neposlednom rade aj trpezlivosť so začiatočníkmi považujeme za nevyhnutné predpoklady úspešnej práce učiteľa.
  • Nekompromisne vyžadujeme zodpovednosť, dochvíľnosť a zodpovedné plnenie povinností.
  • Prácu s počítačom minimálne na užívateľskej úrovni považujeme za samozrejmosť. Prípadné skúsenosti s hudobníckym software je výhodou.

Naša ponuka:

  • Ponúkame vysokú mieru autorskej slobody pri voľbe metodiky, výbere didaktických prostriedkov a pri zostavovaní individuálnych študijných programov žiakov.
  • Mnoho našich lektorov aktívne koncertuje so svojimi kapelami. Počítame s takýmito aktivitami lektorov aj pri organizácii rozvrhu hodín.
  • Ponúkame zaujímavú a flexibilnú prácu, vhodnú aj pre aktívnych hudobníkov, študentov, i popri inom zamestnaní. Práca na plný úväzok je možná až po istom čase, keď lektor osvedčí svoje profesionálne i ľudské kvality.
  • Snažíme sa, aby sme mali minimum byrokracie, najmä v porovnaní so školami, ktoré musia vypĺňať množstvo štátom predpísaných tlačív.

Ak vás naša ponuka zaujala, napíšte nám na e-mailovú adresu praca@musicana.sk a predstavte sa.
Sme presvedčení, že dobrý lektor dokáže zaujať svojho žiaka. Preto aj my na osobný pohovor pozveme len tých uchádzačov, ktorí dokázali zaujať nás.

Aktuality a novinky

Zápis na kurzy

Práve prebieha zápis na všetky naše kurzy. Prihlásiť sa môžete pomocou on-line prihlášky, telefonicky na tel.č. 0911 111 717 alebo osobne v pracovných dňoch počas otváracích hodín v kancelárii Musicany.

Nájdete nás na 2.poschodí v budove YMCA na Karpatskej ul.2 v Bratislave. (bývalé kino Dukla, v súčasnosti aj sídlo Randal Clubu a MMC)

Kontaktné údaje

Kontaktujte nás na tel. 0911 111 717 alebo na adrese skola@musicana.sk.